Поиск

Тиждень Милосердя

З 26 листопада по 03 грудня 2020 року в Херсонському Палаці дитячої та юнацької творчості пройшов Тиждень Милосердя.




В рамках Тижня Милосердя проведено конкурс образотворчого мистецтва «Осінній вернісаж – 2020» та благодійну акцію «Діти-дітям».

У благодійній акції прийняли участь ЗЗСО № 4, 7, 20, 21, 28, «Хабад», ПДЮТ (комісія з питань зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації, комісія з питань культури та духовного розвитку МУП). Представники комісії з питань зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації та міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідали 17 дітей з інвалідністю, які навчаються вдома та вручили їм подарунки.

У конкурсі образотворчого мистецтва «Осінній вернісаж – 2020» для дітей з інвалідністю прийняли участь 40 здобувачів освіти ЗЗСО № 4, 11, 12, 21, 25, 26, 29, 34, 39, 47, 48, спеціальної загальноосвітньої школи № 1, ПДЮТ.

Вітаємо переможців конкурсу:

І місце

1. Лісін Станіслав, учень Херсонської спеціальної загальноосвітньої школи № 1 Херсонської міської ради;

2. Сафронова Поліна, учениця Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12 Херсонської міської ради;

3. Пашко Матвій, учень Херсонської загальноосвітньої школи І ступеня № 25 Херсонської міської ради;

4. Черненко Анастасія, учениця Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 48 Херсонської міської ради;

5. Косміна Христина, учениця Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 48 Херсонської міської ради;

6. Крижанівська Вероніка, учениця Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 Херсонської міської ради;

7. Володін Руслан, вихованець гуртка «Світ рукоділля» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради.


ІІ місце

1. Майчук Олександр, учень Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 11 Херсонської міської ради;

2. Зебровський Володимир, учень Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 11 Херсонської міської ради;

3. Негуза Богдан, учень Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 11 Херсонської міської ради;

4. Житченко Данило, учень Херсонської спеціальної загальноосвітньої школи № 1 Херсонської міської ради;

5. Гавриленко Софія, учениця Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 48 Херсонської міської ради;

6. Дядченко Микита, учень Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 48 Херсонської міської ради.


ІІІ місце

1. Скороход Валерія, учениця Херсонської загальноосвітньої школи І ступеня № 25 Херсонської міської ради;

2. Бебель Макар, учень Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад комбінованого типу-спеціальна загальноосвітня школа І ст.» № 29 Херсонської міської ради;

3. Полозова Христина, учениця Херсонської загальноосвітньої школи

ІІ-ІІІ ступенів № 34 Херсонської міської ради;

4. Волошин Єгор, учень Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 47 Херсонської міської ради;

5. Грабко Святослав, учень Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 21 Херсонської міської ради.

Просмотров: 30Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все