Поиск

Дуже плідним та результативним видався березень для творчих колективів Палацу!

Маємо велику кількість перемог на фестивалях і конкурсах різного рівня!


Міжнародний фестиваль- конкурс «Золоте Руно» м. Батумі: Народний художній колектив нсамбль танцю « Візерунок» – І місце, керівник – Жанна Шпитальна;

Міжнародний фестиваль - конкурс «Музична Імперія» м. Дніпро: Народний художній колектив оркестр народних інструментів – І місце, керівник – Світлана Путіло;

Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Пісня над Бугом» м. Хмельницьк: Ансамбль домристів – І і ІІ місце, керівник – Світлана Путіло; Домра солістка – І місце, керівник – Світлана Путіло; Ансамбль бандуристів – ІІ місце, керівник – Оксана Загниборода; Народний художній колектив ансамбль танцю «Веселі чобітки» – І місце, керівник – Ірина Близнюкова; Зразковий художній колектив Диксиленд – ІІ місце, керівник – Іван Шейка;

Всеукраїнський багатожанровий конкурс «Cимфонія» м. Львів: Ансамбль домристів – два І місця, керівник – Світлана Путіло; Ансамбль бандуристів – два І місця, керівник – Оксана Загниборода; Бандура солісти – два І місця, керівник – Оксана Загниборода; Народний художній колектив оркестр народних інструментів – ІІ місце, керівник – Світлана Путіло; Ансамбль гітаристів – два ІІ місця, керівник – Ольга Тирпак; Гітара солісти – ІІ і ІІІ місце, керівник – Ольга Тирпак; Зразковий художній колектив ансамбль сучасного танцю «Біоритми» – два І місця, керівник – Аліна Лушкіна; Народний художній колектив ансамбль танцю «Веселі чобітки» – ІI і III місце, керівник – Ірина Близнюкова; Зразковий художній колектив Диксиленд – І місце, керівник – Іван Шейка.

Всеукраїнська конкурс-виставка «Пригоди веселого кота»: Зразковий художній колектив гурток «Майстриня» – три I місця і II місце, керівник – Поліна Кулішова; Гурток «Чарівні фарби» – три I місця, два II місця, два III місця, керівник – Софія Добровольська; Гурток «Креативне рукоділля» – п'ятнадцять I місць, керівник – Олена Карієва;

Всеукраїнський конкурс-виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Гудзикове диво»: Гурток «Креативне рукоділля» I, II, III місце, керівник – Олена Карієва; Гурток «Чорноморські дива» – два I місця, II місце, керівник – Марина Калікіна;

Всеукраїнський мистецький конкурс «Жінок оспівую красу»: Гурток «Креативне рукоділля» – три I місця, керівник – Олена Карієва;

Регіональний фестиваль «Світ талантів південна Україна»: Народний художній колектив ансамбль танцю «Веселі чобітки» – І місце, керівник – Ірина Близнюкова;

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Космічні фантазії»: Гурток «Образотворчий та декоративний дизайн» – І місце, три ІI місця, III місце, керівник – Галина Бєлікова; Гурток «Чорноморські дива» – III місце, керівник – Марина Калікіна;

Обласна виставка-конкурс «Дотик Янгола»: Гурток «Образотворчий та декоративний дизайн» – п’ять І місць, керівник – Галина Бєлікова; Гурток «Чарівні фарби» – два I місця, керівник – Софія Добровольська; Гурток «Світ рукоділля» – два II місця, керівник – Анжела Гудименко;

Міський фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва «Пісенне розмаїття»: Вокальний гурток «Феєрія» – II місце, керівник – Ганна Катиніна;

Вітаємо творчі колективи Палацу з чудовим результатом та бажаємо подальших перемог!!!

Просмотров: 4Комментариев: 0

© 2018  «Палац дитячої та юнацької творчості». 

  • белая иконка facebook

Телефонуйте:  (0552) 22-56-52, (0552) 26-42-49  /  dvorec.kherson@gmail.com   / 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now